some think new

Aktualnie yes some think new w rekrutacji do ESKADRY!

Poszukujemy osób na stanowisko:

Następny projekt Następny projekt

JUNIOR ART DIRECTOR

1 JEŻELI:

– masz min. 2-letnie doświadczenie w strukturach agencji reklamowej
– masz talent i sukcesy w wygrywaniu przetargów, poparte portfolio
– biegle operujesz programami: Photoshop, Ilustrator, InDesign
– interesujesz się nowymi mediami i umiesz projektować na potrzeby internetu
– potrafisz ogarnąć ATL, BTL i Digital w jedną spójną koncepcję kreatywną
– Twoje key visuale to małe dzieła sztuki, ale nieobca Ci też sztuka kompromisu
– znasz różnicę między czcionką, fontem i krojem pisma
Prześlij portfolio i CV na adres: rekrutacja@eskadra.pl. W tytule: junior art director

2 W ZAMIAN OFERUJEMY:

– miejsce pracy wolne od smogu
– szerokie perspektywy rozwoju i możliwość tworzenia WAŻNYCH SPOŁECZNIE projektów
– pracę w niepowtarzalnym miejscu i wyjątkowym, twórczym zespole
– udział w ciekawych projektach dla międzynarodowych marek
– stabilność zatrudnienia
– wynagrodzenie i pozycję w strukturze (junior art director/art director/senior art director)
adekwatne do umiejętności

3

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Graphic Designer

1 JEŻELI:

– masz min. roczne doświadczenie w strukturach agencji reklamowej
– masz talent poparty portfolio
– sprawnie operujesz programami: Photoshop, Ilustrator, InDesign
– masz dryg do projektowania na potrzeby internetu (mile widziane podstawy UX i UI, HTML5/CSS3)
Prześlij portfolio i CV na adres: rekrutacja@eskadra.pl. W tytule: graphic designer

– wynagrodzenie i pozycję w strukturze (graphic designer/senior graphic designer)

3

PR specialist

1 WYMAGANIA:

  • talent i wiedza z dziedziny relacji z mediami oraz komunikacji społecznej,
  • wiedza z zakresu marketingu i PR-u, lekkie pióro,
  • dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność i umiejętność działania w zespole.

2 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie materiałów prasowych,
  • tworzenie i prowadzenie baz danych,
  • research, monitoring mediów,
  • opracowywanie raportów i analiz publikacji.

3 W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • pracę w zespole inteligentnych i doświadczonych ludzi,
  • odpowiednią płacę, miejsce pracy wolne od smogu i zielony las widoczny zza biurka,
  • ambitne zadania do wykonania,
  • ciekawych klientów i oryginalne projekty do prowadzenia.

Dołącz do PR-owego zespołu Eskadry – jednej z czołowych agencji 360° w Polsce, mieszczącej się w Krakowie.
Prześlij CV na adres: d.sobczak@eskadra.pl W tytule wiadomości prosimy wpisać: PR manager.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

zamknij →